KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12487227
nr 1248 7227
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Etsning, "Hundäxing & Lund Gröö", signerad. Motivet: 29x19
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:00:44
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr